Kultūrizglītības programmas "Latvijas skolas soma" kultūras norišu meklēšana un atlase, kā arī jaunu kultūras norišu pieteikšana programmas saturam notiek programmas mājaslapā www.latvijasskolassoma.lv.

Līdz ar pāreju uz programmas mājaslapu, kultūras norišu veidotāji aicināti no jauna programmā pieteikt kultūras norises – gan tās, kas jau ir apstiprinātas programmas piedāvājumā, gan jaunas, ja tādas ir tapušas.

Kultūras norises programmā var pieteikt, aizpildot anketu mājaslapas sadaļā "Pieteikt jaunu norisi". Lai pieteiktu kultūras norisi, tās veidotājam – institūcijai vai neatkarīgam māksliniekam – ir jāreģistrē savs vienotais profils.

Kultūras norišu veidotājus pirms norises pieteikšanas aicinām rūpīgi iepazīties ar kritērijiem norises iekļaušanai programmas saturā.

NB! Pārejot no kultūras norišu apkopojuma Excel formātā uz jauno meklētāju mājaslapā, ikviena norise tiks vēlreiz pārskatīta, pārliecinoties, vai norises ir atbilstošas programmas šā brīža mērķim – dot iespēju Latvijas skolēniem iepazīt Latvijas mākslas un kultūras norises (mūzikā, teātrī, dejā, cirkā, vizuālajā mākslā, kino, arhitektūrā, dizainā, kultūras mantojumā, literatūrā un grāmatniecībā).

Joprojām turpinās mājaslapas satura ievade, tāpēc, ja pamanāt vai saskaraties ar kādām nepilnībām, par tām ziņojiet, rakstot uz e-pastu pasts@latvijassskolasoma.lv vai zvanot 67228985.