Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis” aicina darbā Zīmēšanas un veidošanas pedagogu. CV un pieteikuma vēstuli uz vakancēm aicinām sūtīt uz e-pastu ruta.lankovska@sigulda.lv līdz vakanta amata aizpildīšanai. Plašāka informācija pieejama, zvanot uz tālruni 28240864 (direktores p.i. Rūta Lankovska). 


Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis” aicina darbā datorgrafikas pedagogu. CV un pieteikuma vēstuli uz vakancēm aicinām sūtīt uz e-pastu ruta.lankovska@sigulda.lv līdz vakanta amata aizpildīšanai. Plašāka informācija pieejama, zvanot uz tālruni 28240864 (direktores p.i. Rūta Lankovska). 


Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola aicina darbā mūzikas teorijas priekšmetu skolotāju uz nepilnu slodzi (divas darba dienas). Plašāka informācija: Santa Podgaiska, Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas direktores p.i.,  tālrunis 26330025.


Ādažu Mākslas un mūzikas skola aicina pievienoties kolektīvam mūzikas teorētisko priekšmetu skolotāju ar entuziasmu un vēlmi apliecināt, ka solfedžo ir interesantākais un aizraujošākais mācību priekšmets mūzikas skolā!

Ko mēs piedāvājam?
-Darba slodze pēc vienošanās,  maksimāli ir pieejama viena pedagoģiskā slodze
-Konkurētspējīgu atalgojumu, motivācijas bonusi
-Veselības apdrošināšana vai briļļu/kontaktlēcu iegāde 100,- Euro apmērā reizi gadā

-Sakārtota, estētiska darba vide. Atbilstošs, mūsdienīgs aprīkojums
-Aktīva, radoša, daudzkrāsaina skolas dzīve ar iespēju piedalīties tās veidošanā.

Ja piedāvājums ieintersē, lūdzam rakstīt uz e - pastu makslu.skola@adazi.lv vai zvanīt (tālr. 26892523), ja nepieciešama papildus informācija.