Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola  aicina darbā foto dizaina izglītības programmas vadītāju/ profesionālo mācību priekšmetu pedagogu.


Profesionālās izglītības kompetences centrs “Nacionālā Mākslu vidusskola” Jaņa Rozentāla mākslas skola aicina darbā izglītības metodiķi.


Ogres Mūzikas un mākslas skola aicina darbā klavierspēles pedagogu uz pilnu slodzi (30 stundas). 


Ikšķiles mūzikas un mākslas skola aicina pieteikties klavierspēles, vijoles spēles un mākslas  pedagoga vakancei. Plašāka informācija par vakancēm:


Carnikavas Mūzikas un mākslas skola, sākot ar šī gada 6. janvāri aicina darbā solfedžo pedagogu uz 0,5 darba slodzi (14 kontaktstundas nedēļā). Atalgojums: 830 Eur (par slodzi) plus piemaksa. Skola nodrošina Veselības apdrošināšanas polisi, kā arī apmaksā redzes korekcijas līdzekļu iegādi līdz 150 eur.

Skola atrodas Carnikavas centrā, 5-10 min gājiena attālumā no dzelzceļa stacijas.

Pieteikumu brīvā formā lūdzam sūtīt uz e-pastu: maksla@carnikava.lv. Tālrunis informācijai: 29391361 (dir. vietn. A.Volkova)

Laipni gaidīti gan pieredzējušie, gan arī jaunie speciālisti vai studenti!


Dundagas Mākslas un mūzikas skola aicina pieteikties ģitāras spēles pedagoga (klasiskās ģitāras spēlē), sitaminstrumentu spēles pedagoga, klavierspēles pedagoga un koncertmeistara vakancei. Plašāka informācija pa tālruni 29543665, Dace Čodera (Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktore) un


Limbažu Mūzikas un mākslas skola aicina darbā solfedžo skolotāju uz noteiktu laiku. Plašāka informācija pieejama, sazinoties pa tālruni 29847607 (direktora p.i. Vita Fiļipova)


Mūzikas skola "Namiņš" Rīgā aicina darbā klavierspēles pedagogu sākot no 14 klavierspēles mācību stundām. Jauks, radošs pedagoģiskais kolektīvs, kā arī siltas pusdienas garantētas!

Kontaktālrunis 26160919 vai e pasts namins.ms@gmail.com


Ādažu Mākslas un mūzikas skola aicina pievienoties  kolektīvam klavierspēles skolotāju.
Ko mēs piedāvājam?
-Darba laiks 4 dienas/nedēļā (1 pedagoģiskā slodze)
-Alga 927 euro (pirms nodokļu nomaksas). Elastīga un saprotama piemaksu sistēma
-Veselības apdrošināšana vai briļļu/kontaktlēcu iegāde 100 euro apmērā reizi gadā

-Sakārtota, estētiska darba vide. Atbilstošs, mūsdienīgs aprīkojums
-Draudzīgs, jauneklīgs, saliedēts kolektīvs
-Lojāla vadība

-Aktīva, radoša, daudzkrāsaina skolas dzīve, ar iespēju piedalīties tās veidošanā

Ja Tevi ieinteresēja šis piedāvājums, lūdzam, raksti mums uz e pastu makslu.skola@adazi.lv vai zvani (tālr. 26892523) papildus jautājumiem un informācijai.


Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola aicina darbā mūzikas teorijas priekšmetu skolotāju uz nepilnu slodzi (divas darba dienas, vēlams pirmdiena un trešdiena) un vokālo pedagogu uz nepilnu slodzi (trīs darba dienas, vēlams pirmdiena, trešdiena un ceturtdiena). . Plašāka informācija: Santa Podgaiska, Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas direktores p.i.,  tālrunis 26330025.


Ādažu Mākslas un mūzikas skola aicina pievienoties kolektīvam mūzikas teorētisko priekšmetu skolotāju ar entuziasmu un vēlmi apliecināt, ka solfedžo ir interesantākais un aizraujošākais mācību priekšmets mūzikas skolā!

Ko mēs piedāvājam?
-Darba slodze pēc vienošanās,  maksimāli ir pieejama viena pedagoģiskā slodze
-Konkurētspējīgu atalgojumu, motivācijas bonusi
-Veselības apdrošināšana vai briļļu/kontaktlēcu iegāde 100,- Euro apmērā reizi gadā

-Sakārtota, estētiska darba vide. Atbilstošs, mūsdienīgs aprīkojums
-Aktīva, radoša, daudzkrāsaina skolas dzīve ar iespēju piedalīties tās veidošanā.

Ja piedāvājums ieintersē, lūdzam rakstīt uz e - pastu makslu.skola@adazi.lv vai zvanīt (tālr. 26892523), ja nepieciešama papildus informācija.