MAIJS


Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola 2023.gada 22.maijā aicina pedagogus apmeklēt profesionālās kompetences pilnveides programmu Daudzveidīgi paņēmieni darbā ar skaņdarbu. Lektores Terēze Zīberte-Ijaba un Sanita Glazenburga.


Mākslu izglītības kompetences centrs "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola" 2023.gada 26.maijā plkst. 11.00 aicina uz semināru "Produktu dizaina modulārās programmas realizēšana".

Semināra norise PĀRCELTA UZ CITU LAIKU. INFORMĀCIJA SEKOS.


2023. gada 30. maijā no plkst. 11.00 līdz 17.00, Ogres Tehnikums sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru un  Jaunā Eiropas Bauhaus Latvijas kontaktpunktu rīko semināru profesionālās vidējās izglītības programmu Interjera dizains un Vides dizains pedagogiem “Ilgtspējīgi risinājumi arhitektūras un interjera projektos un Jaunais Eiropas Bauhaus”

Plašāka informācija


2023.gada 2.jūnijā MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola aicina uz semināru "Komunikācijas dizaina modulāro programmu realizēšanā".

Plašāka informācija


JŪLIJS

XV Starptautiskos latviešu jauno mūziķu meistarkursi “Jaunas balsis! Jauna mūzika!” notiks 2023. gadā no 12. līdz 21. jūlijam Siguldas Mākslu skolā “Baltais Flīģelis”, Siguldā.   Aicinām sekot līdz jauniem paziņojumiem par XV Starptautiskajiem latviešu jauno mūziķu meistarkursiem mājas lapā: https://www.baltaisfligelis.lv/muzika/meistarkursi/ un https://www.facebook.com/Starptautiskiemeistarkursi.