Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola 2023. gada 3. februārī aicina uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides  programmu Metodiski risinājumi funkcionālās domāšanas un izjūtas attīstīšanā solfedžo nodarbībās.


 Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” (Kr. Barona iela 99) 2023.gada 3.februārī aicina uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas semināru – meistarklasi „Baha un Vivaldi koncertu pārlikumi akordeonam un klavierēm, un akordeonistu ansamblim” (6 stundu apjomā) . Programma paredzēta interešu izglītības akordeona spēles un klavierspēles pedagogiem, taustiņinstrumentu spēles ansambļu vadītājiem.


MIKC "Nacionālā Mākslu vidusskola" Emīla Dārziņa mūzikas skola aicina uz kursiem Mūzikas pedagoģija pirmsskolas un sākumskolas vecumposmā (solfedžo, ritmika un improvizācija) Kalnciema ielā 10 k-2.

23. februāris - Kursi solfedžo, ritmikā un improvizācijā pirmsskolā un  sākumskolā (plkst. 9.00 - 17.40) 

Lektori: Zaiga Lazdiņa-Radziņa, Mārīte Junita Apsīte, Marina Gribinčika

Mērķauditorija: pirmsskolas mūzikas skolotāji, mūzikas skolu teorijas un ritmikas pedagogi, kā arī citi interesenti

24. februāris - Ritmikas diena un Kristīnes Štraumeres /Christine Straumer/ (Drēzdene, Vācija) meistarklases (plkst. 9.00 – 16.30) 

Lektori: Kristīne Štraumere /Christine Straumer/ (Drēzdene, Vācija), Ginta Pētersone, Mārīte Junita Apsīte

Mērķauditorija: mūzikas skolu ritmikas un teorijas pedagogi, vispārizglītojošo skolu mūzikas un ritmikas pedagogi sākumskolā, kā arī citi interesenti

Dalības maksa:

23. februāris: EUR 30

24. februāris: EUR 30

Abas dienas: EUR 50

Par katru dienu iespējams saņemt apliecību 8 stundu apjomā

Pieteikšanās līdz: 17. februārim

Pieteikuma anketa


J.Cimzes Valkas Mūzikas skola 2023.gada 29. - 30.martā aicina uz 42.Cimzes mūzikas dienām Valkā.

Programmā:

29.martā plkst. 10.00 Vidzemes mūzikas skolu skolotāju seminārs “Mūzikas izglītība kā centrs bērna attīstībai un izaugsmei”, lektors Guntars Zvejnieks.

30.martā plkst. 12.00 Jāņa Cimzes starptautisko instrumentālo trio konkurss


XV Starptautiskos latviešu jauno mūziķu meistarkursi “Jaunas balsis! Jauna mūzika!” notiks 2023. gadā no 12. līdz 21. jūlijam Siguldas Mākslu skolā “Baltais Flīģelis”, Siguldā.   Aicinām sekot līdz jauniem paziņojumiem par XV Starptautiskajiem latviešu jauno mūziķu meistarkursiem mājas lapā: https://www.baltaisfligelis.lv/muzika/meistarkursi/ un https://www.facebook.com/Starptautiskiemeistarkursi.