18. jūlijā plkst. 19.00 Auces estrādē norisināsies Latvijas pūtēju orķestru svētku koncerts “Melnā vēža spēlēs”, kurā piedalīsies deviņi Zemgales un Vidzemes pūtēju orķestri 230 mūziķu sastāvā. Apvienotais orķestris spēlēs svētku virsdiriģentu Andreja Cepīša, Anda Kareļa, Tomasa Kokamegi, Gunta Kumačeva, Atvara Lakstīgalas, Māra Martinsona, Mārča Miķelsona, Raita Rēriha un Ervīna Zandersona vadībā.
Koncerta programmā iekļauta Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Aivara Krūmiņa, Gunāra Ordelovska, Mārča Miķelsona un Raita Rēriha radītā mūzika. Pasākums solās kļūt par vienu no sezonas spilgtākajiem kultūras notikumiem reģionā, piedāvājot emocionālu un enerģisku muzikālo piedzīvojumu dažādu paaudžu klausītājiem.