Datums 23. aprīlis, 2024
Laiks10.00–16.00
Vieta Mākslas muzejs "Rīgas birža", Doma laukums 6, Rīga

Izglītojošo semināru ciklu "Latvijas Kultūras vēstnieki 2024" Latvijas kultūras centru, kultūrizglītības iestāžu un nevalstisko organizāciju vadītājiem un darbiniekiem rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju un domnīcu “CultureLab”.

Semināri tiek rīkoti Kultūras ministrijas finansētās mācību programmas “Latvijas Kultūras vēstnieki” ietvaros ar mērķi veicināt Latvijas kultūras organizāciju vadītāju un kultūras projektu attīstītāju profesionālo izaugsmi un sadarbību, sniegt iedvesmu pārmaiņu īstenošanai vietējā sabiedrībā caur kultūras un mākslas aktivitātēm.

Pirmais no semināriem notiks 23.aprīlī mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA sadarbībā ar Latvijas Nacionālo Mākslas muzeju un būs veltīts kultūras pieejamības un piekļūstamības jautājumiem. Semināra ietvaros dalībnieki tiks iepazīstināti ar Latvijas Kultūras akadēmijas jaunāko pētījumu atziņām, palīdzot orientēties kultūras pieejamības un piekļūstamības jautājumos un domājot par savas organizācijas iespējām veidot iekļaujošāku kultūras piedāvājumu. Seminārs tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kas ir īstenojis vairākas inovatīvas iniciatīvas kultūras pieejamības uzlabošanai, ar kurām tiks iepazīstināti semināra dalībnieki.

Dalībnieku skaits ir ierobežots.