Kori
kora fotogrāfija

2022.gada 14.-16.janvārī Daugavpilī norisināsies XIV Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls “Sudraba zvani”, kas šoreiz ieskandinās jauno gadu citā formātā – tiešsaistē.

Garīgās mūzikas festivāla ietvaros notiks vokālo ansambļu, koru un jauno kordiriģentu konkurss vairākās kategorijās: bērnu kori, jauniešu kori, viendabīgie kori (sieviešu un vīru kori), jauktie kori, profesionālie kolektīvi, bērnu vokālie ansambļi, pieaugušo vokālie ansambļi, virtuālais koris, kordiriģenti. Dalībai XIV Starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā “Sudraba zvani” ir pieteikušies 90 kori un ansambļi no 13 valstīm, kā arī 54 kordiriģenti no 6 valstīm.

Kā norāda festivāla mākslinieciskais vadītājs Jevgēņijs Ustinskovs: „Šoreiz festivālā mēs pirmo reizi organizējam konkursu jaunajiem kordiriģentiem un ir prieks, ka tam ir pieteikušies vairāk nekā 50 diriģenti no dažādām valstīm. Tāpat pirmo reizi mūsu konkursā piedalās profesionālie kori un atbilstoši laikam – arī virtuālie kolektīvi.”

Dalībnieku izpildījuma tehnisko un māksliniecisko pusi vērtēs starptautiska žūrija no astoņām valstīm – Norvēģijas, ASV, Latvijas, Spānijas, Indonēzijas, Krievijas, Ukrainas un Ķīnas.

XIV Starptautisko garīgās mūzikas festivālu “Sudraba zvani” rīko Daugavpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Vienības namu.


Papildu informācija:
Jevgeņijs Ustinskovs
Festivāla mākslinieciskais vadītājs, projekta autors
t.: 29538278
e-pasts: sb2@inbox.lv

Daugavpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvalde
Viktorija Cirse
t.: 371 65423601, 29293520
e-pasts: viktorija.cirse@daugavpils.lv  
https://www.daugavpils.lv/pilseta/iedzivotajiem/kultura/