Datums 10. jūnijs, 2023
Laiks13.00–13.40
Vieta Cēsu pils parks
joriks_alvas_zaldātiņs

Kultūrizglītības programma "Latvijas skolas soma" 10. jūnijā plkst. 13.00 aicina noskatīties Rēzeknes teātra “Joriks” izrādi “Alvas zaldātiņš” miniLAMPA teltī Cēsu pils parkā.

Izrāde veidota pēc Hansa Kristiana Andersena pasakas “Nelokāmais alvas zaldātiņš”. Dāņu rakstnieks ir zināms visā pasaulē ar savām skaistajām pasakām.

Gudrība, vienkāršums, atklātība un brīvais uzskats par pasauli piesaista dažāda vecuma lasītājus. Dzīvē mēs saskaramies ar daudziem šķēršļiem, kuri mūs aizved nezināmajā, bet galu galā mīlestība un draudzība ir tā, kas mūs izglābj.

Šī ir režisora Andra Zeļonkas mīļākā bērnības pasaka, kura iestudēta neierastā formā (tuvuma klātesamība, mazā forma), kura, apvienojot objektu teātra spēles elementus, aizved skatītāju izzinošā, aizraujošā ceļojumā par izvēlēm, šķēršļu pārvarēšanu, draudzību, mīlestību, cieņu, ļauno un labo.

Režisors: Andris Zeļonka
Māksliniece: Anna Madžule
Lomās: Jekaterina Garfunkele un Kārlis Tols
Izrādes ilgums: 40 min
Ieteicamais vecums: 3+

Izrāde "Alvas zaldātiņš" ir iekļauta programmā “Latvijas skolas soma” un ir piemērota 1.–4. klašu skolēniem. Izrāde pieejama arī izbraukumos uz skolām.

Plašāk: http://www.teatrisjoriks.lv/iestudejumi/alvas-zaldatins-1/

Sarunu festivāla LAMPA pasākumos notiks fotografēšana un filmēšana un iegūtie attēli tiks izmantoti publicitātes un sabiedrības informēšanas vajadzībām, izvietojot tos festivāla LAMPA un programmas "Latvijas skolas soma" interneta vietnēs. Plašāk par datu aizsardzību sarunu festivālā LAMPA: https://festivalslampa.lv/lv/festivals/datu-aizsardziba