Tautas lietišķā māksla
Izstādes koncepcija

Ceļā uz XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, Latvijas Nacionālais kultūras centrs izsludina konkursu “XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku latviešu tautas lietišķās mākslas izstādes mākslinieciskā koncepcija”.

Konkursa mērķis ir noteikt labāko mākslinieciskās koncepcijas ieceri un dalībnieku, kas nodrošinās latviešu tautas lietišķās mākslas izstādes īstenošanu.

Konkursā var piedalīties jebkura fizisku personu grupa – mākslinieciskās koncepcijas autors, izstādes galvenais mākslinieks, mākslinieki-iekārtotāji, kā arī citi radošās darba grupas dalībnieki – ne vairāk kā 5 personu sastāvā.  

Pieteikumi konkursam ir iesniedzami līdz 2022. gada 22. jūlijam plkst. 17. 00. Latvijas Nacionālajā Kultūras centrā personīgi vai sūtot piedāvājumu ierakstītā sūtījumā pa pastu. Pieteikumā jāiekļauj izstādes mākslinieciskās koncepcijas ieceres apraksts un vizualizācijas, kas sagatavotas atbilstīgi konkursa nolikumā minētajiem nosacījumiem, kā arī radošās grupas sastāvs un grupas locekļu CV.

Papildus informācija: LNKC tautas lietišķās mākslas eksperte Linda Rubena, tālr. 26658903, e-pasts: linda.rubena@lnkc.gov.lv.