Latvijas skolas soma
LSS_LNMM
Muzejpedagoģiskā nodarbība-ideju ģenerators "Kā top instalācija?" Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā. Foto: Reinis Strautiņš

2024. gada 14. februārī no plkst. 14.00 līdz 16.00 kultūrizglītības programmas "Latvijas skolas soma" koordinatori pašvaldībās un skolās, kā arī pedagogi aicināti uz tiešsaistes informatīvo semināru, lai

  • pārrunātu programmas "Latvijas skolas soma" aktualitātes;
  • uzklausītu daudzveidīgus kolēģu pieredzes stāstus;
  • iezīmētu programmas nākotnes ieceres.

Semināra reģistrācijas anketa: https://forms.gle/sa5W8WRE9snjFBcJ7. Lūdzam reģistrēties līdz 11. februārim.

Neilgi pirms semināra visi reģistrētie dalībnieki uz reģistrācijas anketā norādīto e-pasta adresi saņems semināra programmu un saziņas platformas "Zoom" saiti, kura semināra dienā ļaus pievienoties tiešsaistes tikšanās telpai.

Šogad uzmanības centrā plānojam metodiskā atbalsta sniegšanu, tāpēc ļoti lūdzam jūs gan dalīties pieredzē, gan aktualizēt izaicinājumus un tādas tēmas, kas jārisina plašāk un dziļāk, lai pilnvērtīgi izmantotu Latvijas kultūras un mākslas vērtības un laikmetīgās izpausmes kā mācīšanās un personiskās izaugsmes resursu.

Programmas satura piedāvājuma katalogs kļūst aizvien bagātīgāks, tāpēc vēl jo vairāk jāpiedomā, kā to izmantot jēgpilni, atklājot skolēniem un sev pašiem visu daudzveidīgo Latvijas kultūras un mākslas norišu spektru.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar programmas komandu: pasts@latvijasskolassoma.lv.