Kultūrizglītība
Mode_seminars

Latvijas Nacionālais kultūras centrs 28. novembrī 11:00 – 14:00 zoom platformā atkārtoti organizē semināru Modes dizains- vērtības, principi, ilgtspēja (lektore Indra Komarova) tiem pedagogiem, kuri nepaspēja piedalīties seminārā oktobrī.

Tas ir atbalsta seminārs profesionālās ievirzes mākslas jomas pedagogiem 2022./2023.mācību gada Valsts konkursa  tēmas “Apģērbs = vēstījums” ietvaros. Dalība seminārā ir bez maksas.

Pieteikšanās semināram

Ar Valsts konkursu saistītie metodiskie materiāli skatāmi ŠEIT

Latvijas Nacionālais kultūras centrs ik gadu rīko profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības iestāžu audzēkņu darbu izstādes par vienotu tēmu. To mērķis ir paplašināt mācību saturu, kā arī sniegt bērniem un jauniešiem priekšstatu par dažādajām mākslas, dizaina jomām un profesijām.

2022./23. mācību gada Valsts konkursa uzdevums ir iepazīstināt audzēkņus ar apģērbu dizainera darbu, aktualitātēm modes industrijā. Konkursa I kārta noslēdzas 2023. gada 24. janvārī. Valsts konkursa noslēguma pasākums - laureātu modes skate, konkursa projektu darbu izstāde notiks 2023.gada 9., 10 martā PIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā”.