Kultūrizglītība

2023. gada 30. maijā no plkst. 11.00 līdz 17.00, Ogres Tehnikums sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru un  Jaunā Eiropas Bauhaus Latvijas kontaktpunktu rīko semināru profesionālās vidējās izglītības programmu Interjera dizains un Vides dizains pedagogiem “Ilgtspējīgi risinājumi arhitektūras un interjera projektos un Jaunais Eiropas Bauhaus”

Semināra ietvaros plānots apskatīt Latvijas Arhitektūras gada balvai 2022 nominēto Brūzi “Manufaktūru” (Brīvības gatve 401C, Rīga). Par ēkas rekonstrukcijas plāniem un rezultātu stāstīs Liene Jākobsone, arhitektu biroja Sampling līdzdibinātāja.

Ar Jaunā Eiropas Bauhaus koncepciju iepazīstinās un atklās tā pieeju skaistumam, ilgtspējai un iekļaušanai Ieva Zībārte, Jaunā Eiropas Bauhaus Latvijas kontaktpunkta vadītāja, Latvijas Arhitektūras savienības valdes locekle.

Arhitekti Brigita Bula, biroja "Brigita Bula arhitekti" vadošā arhitekte, Latvijas Arhitektūras savienības padomes locekle un Kārlis Melzobs, arhitekts GAISS arhitekti, atklās, kā Jaunā Eiropas Bauhaus idejas tiek iedzīvinātas viņu izstrādātajos un realizētajos projektos.

Par pieredzi, kas gūta, izstrādājot kvalifikācijas darbus, pastāstīs Lauma Freimane, MIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas absolvente, "Dizaina arēna 2022" uzvarētāja,  un Anija Vītoliņa, MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas interjera dizaina nodaļas 4.kursa audzēkne.

Semināra otrajā daļā skolu pārstāvji dalīties pieredzē par kvalifikācijas darbu izstrādi, kā arī notiks pieredzes apmaiņa par Interjera dizaina un Vides dizaina modulāro programmu īstenošanu.

Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 23.maijam, rakstot uz e-pastu: velga.kaleinikova@ovt.lv

Kontaktpersona: Velga Kaļeiņikova, Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja, tālr. +371 29112474

dienas-kartiba