Latvijas valsts simtajā dzimšanas dienā pirmizrādi piedzīvoja vērienīgākais multimediju notikums Latvijā – deju lielizrāde “Abas Malas”. Gadu vēlāk, tuvojoties valsts 101. dzimšanas dienai, esam laiduši klajā albumu, kura divos CD ietverta komponistu Andra Sējāna un Reiņa Sējāna lielizrādei radītā mūzika.  

Lielizrādes mūzika ir oriģināldarbs, kas sabalsojas ar latviešu tautas mūziku un dažādu komponistu oriģināldarbu citātiem, izstāstot stāstu par Latviju un tās cilvēkiem. Komentārus mūzikas albumam sarakstījis mūzikas žurnālists Orests Silabriedis, ieskicējot klausītājam būtisko Latvijas vēstures laika līnijā, kā arī mūzikas un dejas vēsturē. Albuma pavadmateriālos iekļauta informācija par lielizrādi, kā arī foto no video projekcijām, sniedzot priekšstatu par lielizrādes vērienīgumu – 556 profesionālā baleta, profesionālās laikmetīgās dejas, tautas dejas un mūsdienu dejas dejotāju, scenogrāfijas, video projekciju, gaismu dizaina sinerģiju.

Albuma pavadošie teksti LV un ENG.

Deju lielizrādes „Abas Malas” Latvijas Televīzijas ierakstu iespējams noskatīties sabiedrisko mediju portālā replay.lsm.lv. Lielizrāde tapusi sadarbībā ar Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju.

Valoda: latviešu un angļu

Diski (CD): 2
Ieraksti: 21
Platums (cm): 15
Garums (cm): 12.6
Biezums (cm): 1.8
Svars (g): 127
Iesējuma veids: cietie vāki

Cena: 9.37 EUR