Kultūras centri

Latvijas Nacionālais kultūras centrs un Latvijas kultūras darbinieku biedrība, turpinot profesionālās pilnveides kursus “Pārmaiņu vadīšana kultūras organizācijā”, septembrī uz diviem pasākumiem aicina kultūras nozares profesionāļus no visas Latvijas.

2020. gada rudenī-ziemā veiksmīgi īstenojām kursu ciklu “Pārmaiņu vadīšana kultūras organizācijā”, to mērķis ir sniegt jaunas zināšanas un aktuālo informāciju reģionālo kultūras institūciju nozares profesionāļiem (kultūras speciālistiem, kultūras centru vadītājiem, kultūras darba organizatoriem pašvaldībās), lai palīdzētu pārvarēt krīzes radītos izaicinājumus kultūras nozarē, satiktos, un dalītos pieredzē.

2021. gada 15.septembrī  TIEŠSAISTĒ notiks  profesionālās pilnveides kursu “Pārmaiņu vadīšana kultūras organizācijā” kārtējā sesija.  
Turpinot informēt par aktualitātēm nozarē, darbu pandēmijas apstākļos, administratīvi teritoriālas reformas ietekmi uz kultūrvides attīstību šodien un rīt, aktualizējot arī jaunas tēmas, kursos piedalīsies tādi lektori kā Dace Jurka, Latvijas kultūras dabinieku biedrības valdes priekšsēdētāja,  Jānis Ķīnasts, Pilsētvides plānotājs un dizainers, Cēsu pilsētas Mākslas skolas direktors, Cēsu Pluriversitātes kurators un Ilona Asare, domnīca Culturelab valdes priekšsēdētāja

Noslēgumā dalībnieki saņems Latvijas Nacionālā kultūras centra apliecības. 
Pieteikšanās elektroniski https://forms.gle/rAB8MH3FbuDjeVYB9  līdz 14.septembrim.

Zoom links tiks sūtīts atsevišķi.

2021.gada 21.-23.septembrī  KLĀTIENĒ Mazsalacas kultūras centrā, Rūjienas ielā 1 Mazsalacā  notiks nākamā kursu “Pārmaiņu vadīšana kultūras organizācijā” sesija.
Informēsim par aktualitātēm un diskutēsim par nozarei svarīgiem jautājumiem, turpināsim jau iepriekš aizsāktās tēmas un piedāvāsim jaunumus, kursu lekcijas un praktiskās nodarbības vadīs pieredzējuši profesionāli kultūras jomas speciālisti, kursu laikā plānotas diskusijas, pieredzes apmaiņa, kā arī interaktīvas radošās nodarbības.

Kursu lektori un tēmas:
Kā neiesprūst pagātnē. Pasākumu saturs hibrīdpasākumu laikmetā. Diāna Čivle, pasākumu producente, Starptautiskā gaismu festivāla “Staro Rīga” kuratore;
Radošums 21.gadsimtā. Scenārija iecere un tās realizācija. Režisora "instrumenti".Dace Liepeniece, režisore, pedagoģe;
Emocionālā līdzsvara regulēšana un pašregulācijas prasmes. Ilze Dreifelde, supervizore, psiholoģe, RSU lektore;
Radošās darbnīcas. Linda Zelta;
Izstādes “Laikakmens” apmeklējums un citi jomas profesionāļi un tēmas.

Dalībnieku skaits: līdz 25 personām.
Kursu programma tiks precizēta un nosūtīta atsevišķi.
Noslēgumā dalībnieki saņems Latvijas Nacionālā kultūras centra apliecības 

Dalības maksa kursos - EUR 75.00 (iekļauta ēdināšana, nakšņošana, lekcijas un nodarbības, metodiskais materiāls)
Nokļūšana līdz Mazsalacai jānodrošina pašiem.
Pieteikšanās elektroniski https://forms.gle/rAB8MH3FbuDjeVYB9  līdz 15.09.2021. 

Nakšņošana viesnīcā  Mazsalacā
Kontakpersona Dace Jurka, dacejurka@inbox.lv, 29179179

Klātienē kursus var apmeklēt dalībnieki, kuri:
• ir vakcinējušies pret Covid-19;
• pēdējā pusgada laikā ir pārslimojuši Covid-19;
Būs  jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts, vai sertifikāts papīra formātā un derīgs personu apliecinošs dokuments - pase, vai ID karte.