Kultūrizglītība
afisa

Mākslu izglītības kompetences centrs “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola” (MIKC LMMDV) sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru 2023. gada 20. decembrī un 2024. gada 3. janvārī aicina apmeklēt divu dienu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu “Laikmeta iezīmes. Radošie risinājumi, skatuves tērpu stilistika, etiķete un kompozīcija. Grims”. Ir iespēja pieteikties dalībai gan vienā, gan abās norises dienās. Dalība programmā ir bez maksas.

Programmas mērķauditorija – mūzikas un dejas jomas skolotāji, tautas deju kolektīvu vadītāji, kordiriģenti, pasākumu vadītāji – visi, kuri darbojas skatuves mākslas jomā un jūt nepieciešamību padziļināt zināšanas par grimu un skatuves tērpu kultūru, lai nodotu tās tālāk audzēkņiem un skatuves mākslas kolektīvu dalībniekiem. Programmas ietvaros plānotas praktiskas nodarbības grima mākslā, tāpēc dalībnieku skaits ir ierobežots.

Programmas norises laiks un vieta:

2023. gada 20. decembrī plkst. 12.30–17.30 (grima kultūra)

2024. gada 3. janvārī plkst.12.00–17.00 (skatuves tērpu kultūra)

MIKC LMMDV, Alejas iela 18, Liepājā.

Programmas vadītāji ir tērpu mākslinieks, pedagogs Bruno Birmanis un vizuālā tēla stilists, pedagogs Endijs Platačs. Programmas ietvaros plānotas tēmas par koloristiku, dienas un skatuves grima specifiku un tā izvēli atbilstoši vecumposmam, skatuves tērpu etiķeti, tērpu komplektāciju, vadītāju un kolektīva saskanīgu tēla veidošanu, tērpu atbilstību vecumposmam un funkcijai, mūsdienu stilistikas sinerģiju, iekštelpu un ārtelpu tērpiem un to izvēli dažādu gadalaiku pasākumos.

Pieteikšanās programmai elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu līdz 15.12.2023.*:

Par dalību programmā dalībniekiem papildus tiks nosūtīts informatīva e-vēstule uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi.

Kontaktpersona MIKC LMMDV mācību pārzine Ilze Cēbere, mob. 26453651, e-pasts: ilze.cebere@kultura.lv.

 

*(Ja grupa nokomplektēsies ātrāk par norādīto pieteikšanās datumu, tad reģistrēšanās saite tiks slēgta, jo dalībnieku skaits ir ierobežots).